O nás

Výrobce našich krbových kamen

     S litinovými kamny vyrobenými firmou Henan Science Technology se nejen v Evropě setkáváme již mnoho let. V dobách masivních přesunů výroby do asijských zemí totiž firma Henan S.T. započala OEM (zjednodušeně - výroba pod značkou odběratele) produkci některých typů kamen pro několik evropských a světových výrobců litinových kamen. Výroba pro nějnáročnější zákazníky vedla k vytvoření podmínek pro výrobu kamen nejvyšší kvality.

     V další etapě dochází k logické a zásadní změně a tou je vývoj vlastní řady kamen a vstup na světové trhy s vlastní značkou Olymberyl. Tato kvalitní litinová kamna se postupně začala prodávat v řadě evropských zemích. Největších úspěchů firma dosáhla na náročném trhu ve Velké Británii, kde se kamna rychle prosadila i přes silnou konkurenci.

     Úspěch na britském trhu vedl k dalšímu zásadnímu kroku v historii firmy. Firma byla posílena britským kapitálem a došlo k transformaci a změně názvu na Hi-flame Technology. Britové spolupracují na zdokonalení kamen řady Olymberyl a zároveň se začala vyvíjet nová řada Horse Flame.

     Hi-Flame v Británii a Irsku dosahuje zajímavých úspěchů.  Některé typy kamen patří k nejvíce prodávaným kamnům na ostrovech a v oblíbenosti zaujímají první místo. V Británii a Irsku se dnes počty spokojených zákazníků počítají v desítkách tisíc. Kamna se prodávají také např. v Holandsku, Belgii, pobaltí atd. Poslední roky úspěšně dobývá i tak náročný trh na litinová kamna jako jsou severské země.  ( http://www.horseflamenorden.com/ )

     Ve spolupráci s britskými odborníky firma neustále pracuje na inovacích a na rozšíření nabídky. V současné době pracuje na vývoji a přípravě nových typů kamen a hlavně na dalším zdokonalování spalování a snižování emisí. Již dnes některé typy našich kamen splňují ty nejpřísnější požadavky britského ministerstva životního prostředí a jsou označeny značkou DEFRA APPROVED.

 

 

 

 

 

 

Výhradní dovozce: TIP spol. s r.o., prov. Tovární 838/9a, 798 11 Prostějov, krbova.kamna@kamnakrbova.cz